inhalator@inhalator.sk     +421 915 493 531     Pon-Pia: 7:00-15:30     DOPRAVA A PLATBA     REKLAMÁCIA     KONTAKT

Novinky

Akcia mesiaca

Články

arr3InhaláciaRespiračné ochorenia trápia veľké percento populácie. Či už je to alergia, astma alebo len bežné... arr3Pre koho je inhalácia vhodná Inhalovať môže každý Inhalovanie pomocou inhalátora je naozaj jednoduché a vhodné už pre... arr3Aké inhalátory poznáme?Inhalátory (nebulizátory) sú prístroje, které rozptylujú kvapalinu na drobné čiastočky, tvoriace... arr3Čo je to teplá inhalácia vincentky?Teplá inhalácia Vincentky Teplá inhalácia je inhalácia vodného roztoku o teplote 38 až 42... arr3Ako dezinfikovať príslušenstvo k inhalátorom Po každom použití inhalátora najskôr odstráňte zbytky liečiva a možných nečistôt. Všetky...

Kontakt

Inhalator.sk
Mixxer Medical s.r.o., Kollárova 49
03601 Martin
tel: +421 915 493 531
napíšte nám


Inhalácia

Respiračné ochorenia trápia veľké percento populácie. Či už je to alergia, astma alebo len bežné prechladnutie, či chrípka, prinášajú so sebou rad komplikovaných zdravotných problémov. Nepríjemné sú pre dospelých, no najmä pre malé deti, ktoré so zatekajúcimi hlienmi a dráždivým kašľom bojujú ťažšie. Pomôcť môže inhalovanie.

Čo je to inhalátor?

Inhalátory sú zariadenia, ktoré vám pomôžu ľahko dýchať. Používajú sa na liečbu ochorení dýchacích ciest. Pomocou tlaku vzduchu premieňajú liečebný roztok (najčastejšie minerálnu vodu) na aerosól (jemnú hmlovinu). Tá pri vdychovaní preniká hlboko do dýchacích ciest, kde pôsobí protizápalovo a zmierňuje opuchy slizníc.

 

Prečo by som mal používať inhalátor?

Inhalátory sa môžu používať na inhaláciu liekov pri liečbe dýchacích ciest, alebo s fyziologickým roztokom či minerálnou vodou Vincentka na prevenciu, skrátenie doby liečby a na zabránenie prepuknutia miernych príznakov ochorenia do závažnejších stavov.

- Inhalácia zvlhčuje dýchacie cesty, napomáha vykašliavaniu a uvoľňuje hlieny

- Zvyšuje obranyschopnosť, pomáha v prevencii respiračných ochorení

- Transportuje liečivé látky priamo do dýchacieho ústrojenstva (nezaťažuje sa tráviaci systém a celý organizmus ako pri sirupoch a tabletách)

- Liečba kašľa pre telo prirodzenými a nenávykovými látkami (minerálne vody, fyziologický roztok)

 

YWI3ZTgyY