Prečo nakupovať u nás?

Ponúkame len to, čo objektívne pomáha

 1. Široký výber (viac ako 200) kvalitných prístrojov a príslušenstva
 2. Viac ako 95% tovaru v ponuke máme skladom
 3. Sme jediný špecializovaný obchod na Slovensku
 4. Odoslanie objednávky kuriérom najneskôr do 24-48 hodín
 5. Najlepšie ceny, min. 90% sortimentu máme najlacnejší na internete
 6. Možnosť dokupovania náhradných dielov
 7. Poštovné zdarma pri kúpe tovaru nad 100,00 €
 8. Lacná doprava kurierom od 4,00 €
 9. Emailové informácie o prijatých a odoslaných objednávkach
 10. Poradenstvo a individuálny prístup pre každého klienta
 11. 100% garancia vrátenia peňazí do 14 dní za vrátený nepoužitý tovar

 

  

 

 Prečo nakupovať práve u nás?

Našou špecializáciou je poskytovať moderné riešenie pre respiračné ochorenia. Inhalátory, ktoré my ponúkame kombinujú najnovšiu technológiu s výnimočným dizajnom. Veríme, že v 21. storočí, by malo byť pre Vás jednoduché si vybrať zo štýlových, prenosných a moderných inhalátorov. Našich dodávateľov vyberáme veľmi starostlivo s utvrdením sa, že značka, ktorú budeme predávať, bude poskytovať tú najvyššiu kvalitu. S postupne rozširujúcou sa ponukou, rozličných modelov a známych značiek sa stávame široko dostupnými každému zákaznikovy.

 

Veľa našich zákazníkov, práve na týchto stránkach objavujú každý deň benefity a tie najnovšie technológie nami predávaných inhalátorov, spolu s najnovšími typmi veľmi tichých nebulizátorov. Naše inhalátory sú bežne používané v terapii astmatikov, pacientov s cistickou fybrózou, a tiež pacientov s pľúcnymi ochoreniami.

Nebulizátory sú schopné doručiť presné množstvo medicíny do pľúc, prinášajúc takmer okamžitú úľavu. V nebulizátore je medicína vytvorená vo forme hmly a je schopná veľkou dávkou byť vzatá v jednom kuse. Nebulizátory sú veľmi univerzálne, prispôsobivé a veľmi ľahké na používanie.

 

Naše inhalátory nevyžadujú žiadne špeciálne techniky k nastavovaniu a ovládaniu, sú vyrobené tak, aby s nimi mohli ľudia (dôchodcovia, telesne postihnutý, alebo malé deti) narábať veľmi jednoducho, bez akýchkoľvek dodatočných informácii a komplikovaných predvádzaní.

 

Naše ponúkané inhalátory sú s rozličnými vzhľadmi a funkciami, tak aby sa čo najviac hodili k Vašim potrebám  a očakávaniam. Či hľadáte jednoducho prenosný, alebo vysoko efektívny inhalátor, my ponúkame širokú škálu výberu. Ak máte nejaké otázky týkajuce sa inhalátorov, liečiva, doplnkov, neváhajte nas kontaktovať a my sa budeme veľmi snažit Vám pomôcť.

 

MzQ2MmM5M